04-07-2017

En az güç tüketimi ile elektrik faturalarınıza katkısı olan, üçlü dağıtım sistemi ve yaydığı mikro dalgalar ile yemeklerinizin mükemmel şekilde pişmesini sağlayan, hızlı ve güvenli kullanım sunan, her yiyecek için farklı ısıtma devreleri ile sizi yönlendiren, mutfaklarınıza şıklık katan Samsung mikrodalgalarınızın arıza ve bakım durumlarında yetkili servisinizi arayın, cihazınızı tehlikeye atmayın.


Yiyeceklerinizi besin değerlerini kaybetmeden ısıtan, yemek hazırlamada konfor sunan mikrodalga fırınlarınız için Samsung mikrodalga yetkili servisi olarak hizmet veren ekibimiz kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir ihtiyaçlarınızı karşılarken yedek parça ve aksesuar satışı da yaparak servis süreçlerinin tamamında yanınızda yer almaktadır.


Ekibimiz İstanbul’da Eminönü, Fatih, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Güngören, Zeytinburnu, Sultangazi, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Bakırköy ilçelerinde Samsung yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.


Merkezimiz geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 30 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Samsung Yetkili Servis Güvencesi ve uygun fiyatlarla mikrodalga periyodik bakım, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanız sağlanmaktadır.